Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Wenger: Gunners hala yarışta

  • Listed: Kasım 6, 2018 11:08 pm

Escort İlan Açıklaması

Topçular şimdi Barclays Premier Ligi liderleri Manchester United ‘ı, Arsenal’ in Theo Walcott, Samir Nasri ve Robin van Persie ‘nin hedefleri sayesinde 40 dakika sonra 3-1 öne geçirdiği White Hart Lane’ deki maçtan altı puan sonra izledi. Tom Huddlestone ve Rafael van der Vaart’tan gelen bir grev, Spurs’un acı rakiplerini inkar etmek için bir nokta tutmasını sağladı.
Wenger, “Başlık yarışı tamamen açık” dedi. “Bu takımın dikkate değer bir tavrı var ve şu anda puan sayımız olmasa bile, dikkate değer ölçüde tutarlı ve zor bir oyun oldu.”
Kalan beş oyundan on puan, United unvanını kazanırken, Chelsea de 3-1 mağlubiyetinden sonra geç bir yükseliş yaşayacağından emin olacak.
Fakat Wenger, son yenilgisine rağmen, tarafının şampiyonluk şampiyonu olma şansı konusunda iyimser.
Şöyle ekledi: “Chelsea artık yarışa geri döndü. Chelsea, Man United ve Tottenham’ı oynuyor ama bu bize bağlı. Bizler inancımızı sürdürmeli ve savaşmaya devam etmeliyiz.”
Wenger, Van Persie’nin izin verilmeyen ikinci yarı grevini ve onun tarafındaki fitness eksikliğini göz ardı etmek için yanlış bir çağrı olduğuna inandığı şeyi mahvetti.
Ayrıca, ekibinin liderliğini sürdürmedeki başarısızlığına itiraz etti – bu kampanya boyunca Londralıları rahatsız eden bir sorun.
Wenger, “Hayal kırıklığı yaratıyor çünkü liderimiz vardı ve biz de 3-1 yaşlarında olduk ve kendimizi de iyi olmayan bir gol attık.” Dedi. “Fakat ortalama bir performansla, bir noktaya gelmeyecektik.
“Oyunu nasıl oynamak istedik, ancak ikinci yarıda fiziksel olarak düştük ve Liverpool oyununun bu oyunda bir engel olduğunu gördük.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.