Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Smith, geçmiş oyuncuların çöple konuşmamalarını söyler

  • Listed: Kasım 21, 2018 6:07 pm

Escort İlan Açıklaması

Weir son çıkışında iki golcü Celtic isabetçi Georgios Samaras’ın Rangers’ın büyük Derek Johnstone’la attığı meşhur şerefine, Smith’in Weir’in yerine Andy Webster ve 40 yaşındaki İbrox kaptanı için çağrı yapma zamanı geldiğinde ısrar etti. Sezon sonunda gün.
Dokuz sıradaki efsane John Brown, Kyle Lafferty ve Vladimir Weiss’in çalışma etiğini ve katkısını eleştirdi.
Fakat Smith, kaptan savaşının bu geceki Killie Cup çatışması için uygun olacağını iddia etmesini eleştirdi. “Şu anda burada olan çocukları eleştiren insanlarla dolu bir çiş buluyorsunuz.
“Daha önce kulüpte olan aynı ortamda çalışmıyorlar. Bir grup oyuncunun bu grup çalışmasından daha fazla çalışabileceğini sanmıyorum.

    “Ve ben Davie’yi seçip bitirdiğini sanmıyorum. O iyi bir Şampiyonlar Ligi kampanyasına sahipti. Bu yüzden aniden Celtic’e kaybettik ve bitirme zamanı geldi. Bence bu uygun bir şey değil. kimsenin varsayımı.
“Son zamanlarda formunun son birkaç yıl içinde bu kadar farklı olduğunu sanmıyorum. Ama bu, Davie için benim için koçluk personeli ve takımın geri kalanı için bir şey.”
Smith ayrıca Madjid Bougherra’nın parka girip savunma görevlerini ihmal ederek takımına zamanında yardım etmediği iddialarını da reddetti.

    Bougherra’nın eski firmanın yenilgisi için Samaras tarafından eziyete geçmesinden sonra, gülerek bir Smith, alaycı bir şekilde şöyle dedi: “İnsanlar bana her zaman böyle diyorlar. Ne yazık ki bizim için maalesef, iki hedefi kaybettiğimizde parktan kalkmamıştı.”
Bu gece, Smith, eski kulübü Killie’de bir kez daha Stevie Naismith’i ortaya çıkarmaya ve Rangers’ın Celtic şokcusundan geri adım atmaya teşebbüs etmeye hazır. O şunları ekledi: “Bizim için gerçekten yeterince zor bir şey, özellikle şu anda gerçekten emin olacaklar ve Eski Firma oyununa biraz vurulduk.
“Her zaman bir hangover olmaktan dolayı biraz endişeleniyorsun. Bu gerçekleşmeyecek, umarım ama bu aşamada daha zor bir oyun oynayabileceğimizi düşünmüyorum.”

    Maurice Edu yine aynı şekilde uygun ama bu maçtan sonra bu gece riskli olma olasılığı düşük.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.