Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Shala, Goodwillie’yi değiştirerek United’ın parasını kurtaracağı konusunda ısrar ediyor

  • Listed: Kasım 21, 2018 6:08 pm

Escort İlan Açıklaması

Goodwillie zaten Rangers’dan bir teklif konusu olmuş ve Blackpool, Swansea ve Germans Kaiserslautern ile de transfer penceresinin bitiminden önce Tannadice’den ayrıldığınızdan emin olun.
21 yaş altı İskoçya’nın 21 yaş altı erkekleri, hafta sonu yapılan İskoç Kupası’nın Ross County ile beraberliklerini askıya aldı ve tarafının çıkmaza girmesi için sefil bir şekilde başarısız olduğu için kötü bir şekilde cevapsız kaldı.
Shala saatten hemen önce banktan çıktı ve Goodwillie gittiğinde kendini düzenli bir ilk takım yuvası kazanmak için çaresiz.
Goodwillie, bu sezon net bir şekilde Arap takımının tek oyuncusudur ve taraftarlar, bir kaleci üzerinde harcanacak satışlarından elde edilen paranın bir kısmını arıyor olacaklar.
Bununla birlikte, Shala gerekli olmadığını düşünüyor ve takımdaki diğer yanlış ateş eden forvetlerin mücadeleye çıkabileceğinden emin olmaya devam ediyor.

    22 yaşındaki şöyle dedi: “Sahip olduğumuz oyuncularla başa çıkabileceğimizi düşünüyorum. Kesinlikle eminim her zaman eminim. Baş edemem diyemem çünkü yapabileceğimi biliyorum.
“Sadece bir kaç oyuna ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Keskinliği harcamak zorunda kalacağım. Zaten para harcamamız gerektiğini düşünmüyoruz. Takım şimdi bir karakter göstermeli ve David’in yanından ayrılırsa iyi yapabileceğimizi göstermeli. Kadrodaki 25 oyuncu.
“İnsanlar içeri girmek, ellerinden geleni yapmak ve müdürü göstermek istemelidir.
“David ilk 11’e girip neler yapabileceğimi göstermek için ayrılırsa fırsatı yakalamayı umuyorum. Takımın oyun kazanmasına yardım etmek istiyorum.”

    Shala, Alman kıyafeti VfB Mannheim’den ayrıldıktan sonra iki buçuk yılını Tannadice’de geçirdi ve hiçbir zaman anlamlı bir atılım gerçekleştirmedi.
Sadece iki gol attı ve sadece 30 maç yaptı, ancak Goodwillie’nin ayrılmasının onun parlaması için gerçek şansı olabileceğini bildiğini biliyor: “Yazımda kontratım bitti. Ben United’um ve içinden geçiyorum ama oynamak istiyorum. grevciler ayağa kalkıp David’in botlarını doldurabileceklerini göstermeli.
“Zor olacak, ama eğitimde her şeyi yapmaya istekliyim ve oynamak istediğim müdürü göstermek için sahadayım.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.