Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Rebecca Adlington bizim dehamızı olabilir.

  • Listed: Kasım 8, 2018 12:39 am

Escort İlan Açıklaması

İngiliz Şampiyonalarında 200 metrelik ve 400 metrelik serbest oyun başlıklarını zaten kazandıktan sonra, güçlü bir alanı yok ederek 800 metrede çok etkileyici bir hafta geçirdi. Ve başarısı, sadece ulusun kalbine kavuşan sporcunun beklentilerini, kız arkadaşın yan kapı gülüşüyle ​​ve 2008 yılında Pekin Olimpiyatları’nda iki altın madalya ile artıracaktır.
Londra 2012 organizatörleri gelecek yıl için 500 günlük geri sayımını başlattıkça, Adlington sevdikleri bir rol modelidir: Mansfield’den üç yıl önce başarılarıyla dünyayı şaşırtan kolay genç. Yine de rakiplerinden birçoğunun okul takvimlerinde eğitim alması gereken bir sporda 22 yaşında bir rakip olan Adlington, gelecek Temmuz ayında Londra havuzunda olacağından bile emin olmadığı konusunda ısrar ediyor.
Sevdiği sporu bırakmayı düşünmüyor; Sadece çok ileriye bakmanın çok temkinli davranıyor – tüm sporculara ve kadınlara odaklarını kaybetmenin tehlikelerini bilen antrenörler tarafından davrandı. Bir seferde sadece bir oyun oynayabilirsiniz.

    
        
            Şu an Dünyalarda [Dünya Şampiyonaları] Temmuz’da konsantre olmaya çalışıyorum.
                Rebecca Adlington
            

    “Şu an Dünyalarda [Dünya Şampiyonaları] Temmuz’da konsantre olmaya çalışıyorum. Henüz Olimpiyatlar için henüz yeterli değilim. Gelecek yıl bu kez geliyor ”dedi. Olimpiyat çalışmaları hala bir yıl uzaktayken, Adlington’ın kalifikasyonu sağlık problemleri yaşamazsa rutin olmalı, omuzlarına, kelimenin tam anlamıyla, daha çok genç rakiplerin peşinde koşarak bakıyor.
“Hala iyileşebileceğimi düşünüyorum ama şu anda çok fazla genç yüzücü var. Yüzmemiz için zekice. İngiltere’de sporun o kadar derinliği var ki, kesinlikle son altı Olimpiyat Oyunlarından madalya kazanmamızı sağlayabileceğimizi düşünüyorum ”dedi.
“Her şey olabilir. Ama gelecek sene 23 yaşında olacağım ve Pekin’de yaptığım şeyi yapmak isteyen çok daha genç var. Ekibimizi yapmak için bu kadar zorlu kılan çok güçlü kadın freestylers var.

    “Manchester’ın nasıl geçtiğinden gerçekten memnun oldum ama asıl amacım, bu yılki büyük hedef olan Dünyalar’a hak kazanmaktı. Gelecek olan şey üzerinde çalışman gerekiyor, bu yüzden henüz Londra’yı düşünmüyorum. ”
Şangay’daki Dünya Şampiyonaları, 2007 ve 2009 olaylarında etkili olamayan Adlington için gerçek bir meydan okuma sunuyor.
“Onlar gerçekten benim olayım olmadı, bu yüzden umarım üçüncü kez bu yıl şanslıyız” dedi. İngiltere umutlarla dolu Dünyalar’a gidecek, çünkü bu spor, özellikle de, Pekin’de kazandığında 20 yıl boyunca İngiltere’de havuzdaki ilk Olimpiyat şampiyonu olan Adlington’dan esinlenen kadin ekibinin arasinda tekrar canlanacak.

    Tabii ki, başarı dikkati çekmeden canlandıran Adlington ile konuşmamanıza rağmen, başarı, ekstra baskı getiriyor. “Şimdi yaşlıyım,” dedi, sanki bir çeşit keşif gibiydi. “Pekin’den önce pek çok yarışmada bulunmamıştım, ama şimdi çok şey yaptım. Ben de çok büyüdüm.
“Halk her zaman kazanmamı bekleyebilir ama dürüst olmak gerekirse, bu onların problemi. Spor yapan insanlar, sporunu bilen insanlar, herşeyi kazanmadığınızı bilirler. Hiçbir zaman futbol takımı kazanamaz. ”
Bu haftadan birkaç gün sonra, Adlington için altı günlük bir haftalık eğitim rutinine geri dönecek: “Daha hızlı yüzebileceğimi düşünmezsem, pes ediyorum.

    “Yaptığım şeyi gerçekten seviyorum ve motivasyonumla hiç mücadele etmiyorum. Yapmayı sevdiğim bir iş ve bir ev Olimpiyatlarından daha fazla motivasyona ihtiyacım var. ”
Şimdi bu sadece Londra 2012’nin organizatörlerinin duymak istediği şey.
lRebecca Adlington bir Speedo Sponsoru Büyükelçisi. Daha fazla bilgi için lütfen www.speedo.co.uk adresine gidin.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.