Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Pietersen eve uçmak için

  • Listed: Kasım 7, 2018 4:08 pm

Escort İlan Açıklaması

İngiltere ve Galler Kriket Kurulu (ECB) Pazartesi sabahı haberi doğrularken, İngiltere takımının geri kalanı Hindistan’dan Bangladeş’e Cuma günü yapılacak bir sonraki maç için yoldaydı.
Pietersen’in Dünya Kupası’ndan sonra fıtık ameliyatı geçireceği zaten doğrulanmıştı, ancak Pazar günkü Güney Afrika’ya karşı galibiyete girdi ve İngiltere yönetimi sorunun daha da kötüleşmesini önlemek için harekete geçti. ECB, Eoin Morgan’ı Pietersen’in yerine geçmesi için ICC’ye başvurdu.
Pietersen’in sakatlığı, Avustralya’daki bir günlük serilerden sonra keşfedildi ve İngiltere’nin sağlık personelinin, problemi Dünya Kupası’nın geri kalanı boyunca kullanabilmesi umuldu.
Cumartesi günü konuşan Pietersen şöyle dedi: “Bu fıtık yaralanmasından kurtulmuş olduğum için son derece hayal kırıklığına uğradım.
“Hiç şüphesiz hazırlığımı etkileyecek ama dikkatli yönetim beni takımın kampanyalarında hala önemli bir rol oynayacaktır.”
Ancak Pietersen, Güney Afrika’ya karşı galibiyette sekiz kez bovlingin ardından acıdan şikayetçi olurken, Chennai’nin altı aşamalı zaferindeki sopasıyla yaptığı performans sadece iki koşuyu topladı.
Operasyonun yaklaşık altı haftalık bir toparlanması gerekecek ve yarasayı Dünya Kupası’ndan sonra düzenlenen Hindistan Premier Ligi’nden çıkarması bekleniyordu.
Ancak, Pietersen’in önümüzdeki günlerde ameliyat geçirmesi durumunda, Nisan sonuna kadar uygun olabileceği ve bu nedenle IPL işverenlerine Deccan Chargers için bir miktar rol oynayabileceği söylenebilir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.