Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Nolans stalker cehennemden

  • Listed: Kasım 9, 2018 12:45 am

Escort İlan Açıklaması

Dans Etmek İçin Ruh Halinde, isyancıların, 1970’lerin başlarında, takıntılı bir hayranın şarkıcılarla çıkmaya ikna olduklarını ve evlerinin dışına çıkmaya başladıklarında pop kariyerlerinin ilk aşamalarında olduklarını gördüm.
Korkmuş kardeşler, ismi açıklanamayan adam, bomba ya da silahlarını konserlerinden birine getirmekle tehdit ettiğinde, yardım için polislere dönmeye zorlandı.
Coleen Nolan, Daily Mirror’i şöyle anlatıyor: “Sahip olduğum en korkutucu zamanlardan biri, 18 yaşımdayken ve Nolans’ın bir avcısı olduğu zamandı. O çok kararlıydı. Obsesif, aslında hepimiz onunla evlendiğimizi düşünüyordu. telepatik olarak ve söylediğimiz tüm şarkılar onun hakkındaydı.
“Erkek arkadaşlarımız olduğunda, bizi tehdit etmeye başladı ve korkunç hale geldi. Birkaç kez onu evimizin dışında arabanın içinde otururken bulduk. Sonra bir gün o gece bizim konsere gideceğini söyleyen bir mektup gönderdi. bomba ya da silah, ürpertici oldu.
“O gece seyirciler sıraya dizildi, güvenlik ekibimiz ismini çağıran çizgiyi aştı” dedi. Oh, bu benim orta yaşlı adam dedi. Polis onu tutukladı ve o da buydu. ondan tekrar duydum. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.