Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Lewd videoları kaptan yüzleri sansür

  • Listed: Kasım 7, 2018 12:56 pm

Escort İlan Açıklaması

ABD Donanma Kuvvetleri Komutanlığı başkanı Amiral John Harvey de, Kaptan Owen Honors’un neden donanmanın içinde kalması gerektiğine dair sebep göstermek zorunda kalmasını tavsiye etti.
Capt Honors, 2005-2007 yılları arasında, haftalık film gecelerinde geminin kapalı devre TV istasyonunda yayınlanan videolarda yapımcılığa ve ortaya çıkmasına yardım ettiği sırada uçak gemisi ikinci sıradaydı.
Donanma şefleri medya haberlerinden alınan videolar hakkında bilgi aldıktan sonra Ocak ayında komutanlıktan kurtuldu.
Sansür için önerilen üç üstad, ikisi de Atıf’ın eski komutanları olan Arka Amiral Ron Horton ve Larry Rice idi; ve Capt Honors’un Enterprise, Capt John Dixon’ın halefi.
Amiral Harvey ayrıca bir donanma soruşturması sonuçlarını açıkladı ve bu da Kaptan Honors’un uygunsuz sahnelerle en az 25 video ürettiğini ortaya koydu.
Ekim 2005 ve Aralık 2007 tarihleri ​​arasında, gemide üretilen ve mürettebata gönderilen videolar, eşcinsellere karşı geyikler, her iki cinsiyetten denizci ve denizci dilleri içeriyordu.
Havalandırılan videolar gemide pek çok denizcinin gemide bulunması, uzun süren tatbikatlarda moral ve esprili olmayı amaçladıklarını söyledi.
Yüzbaşı Honors’un sivil avukatı Charles Gittins, Kaptan Onurlara video üretmeyi ve yayınlamayı durdurması söylendiyse, bunu yapardı.
Komutasındaki birçok denizci onu savunurken, Amiral Harvey de aynı fikirde değildi. Bir açıklamada, “Kurumsal videolarda sergilenen gibi mizah dili ve duyarsız ve cinsel olarak uyarlanmış girişimler artık popüler kültürümüzün günlük bir parçası ve sonsuz örnekler kablo televizyonda ve filmlerde bulunabilir.” Dedi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.