Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kennedy Assassin şartlı tahliyeyi reddetti

  • Listed: Kasım 7, 2018 12:13 pm

Escort İlan Açıklaması

Bugün 66 yaşında olan Filistinli bir Hıristiyan olan Sirhan Sirhan, Çarşamba günü uzun bir süre konuştu ve üzüntü duydu, ama 5 Haziran 1968’de, Ambassador Hotel’in kalabalık mutfağında, Bay Kennedy’yi veya beş diğer kurbanı vurmayı hatırlamadığını söyledi. Los Angeles, Bay Kennedy’nin California başkanlığı presti’nde zafer kazandıktan sonra anları beklediği yer.
Coalinga, Kaliforniya’daki Pleasant Valley State Hapishanesinde iki şartlı tahliye heyeti komisyoncunun bir paneline verdiği demeçte, “Hayatımın her günü, büyük bir pişmanlık ve derin pişmanlık duyuyorum.”
Panel başkanı Mike Prizmich ve başkan yardımcısı Randy Kevorkian, Sirhan’e daha fazla kendi kendine yardım kursları araması gerektiğini, çekimle ilgili terimlere gelip beş yıl sonra gerçekleşecek olan bir sonraki şartlı tahliye duruşmasıyla iyileşmesinin kanıtlarını göstermesi gerektiğini söyledi. .
Prizmich, “Bu suçun büyüklüğü, bir ulusun yas tuttuğu ve o günden itibaren politikacıların insanlarla etkileşim biçimlerini değiştirdikleri” dir.
Robert Kennedy’nin erkek kardeşi John F Kennedy’nin öldürülmesiyle beş yıl önce başka bir trajediye yol açan Kennedy ailesi üzerindeki etkisini kaydetti.
Bu noktada Sirhan şunları söyledi: “Bu benim sorumluluğum değil.”
Başkan onu kestirdi: “Bu şekilde, beni rahatsız etmek, kendinizin kontrolünün eksik olduğunu gösteriyor.”
Sirhan, gri saçları ve eksik ön dişleriyle işitme odasına girerken neşeli görünüyordu. Konuşmacı, komisyonculara “iyi öğleden sonra” teklifinde bulunmuştu – daha önceki 12 şartlı tahliyesinden ayrıldı ve nadiren konuştu ve bazen görünmedi.
Paneline, kendi yerel Ürdün’e sınır dışı edilme olasılığını kabul etmeye istekli olduğunu söyleyerek serbest bırakma tarihi vermek için yalvardı. Ailesinde hiç kimsenin siyasete karışmadığını ve serbest bırakılmasaydı diye teklif etmeyeceğini söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.