Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kate ‘George Washington’un kuzeni’

  • Listed: Kasım 9, 2018 12:00 pm

Escort İlan Açıklaması

Boston’daki New England Tarihi Soybilim Derneği, Princeton’un nişanlısının George Washington’dan yedi kez çıkarılan sekizinci bir kuzeni olduğunu söyleyen Middleton’un soyundan gelen bir kitap yayınladı. Ayrıca Star-Spangled Banner’ı yazan Francis Scott Key’in kuzeni.
Catherine Middleton Ancestry’de detaylandırılan diğer önemli ilişkiler arasında kaşif Meriwether Lewis, İkinci Dünya Savaşı general George Patton ve komediyen Ellen DeGeneres – tüm uzak kuzenler vardır. Örneğin, Bayan Middleton, DeGeneres’in 14. kuzeni iki kez kaldırıldı.
Bayan Middleton aynı zamanda nişanlısı Prens William’ı da ortadan kaldırdığında 14. bir kuzenidir.
Soyağacı topluluğunun pazarlama direktörü Tom Champoux, çok sayıda Bayan Middleton’un ünlü Amerikalılarla bağlantıları, 1600’lerin ortasından geç saatlerde Virginia bölgesine göç eden yedi aileden takip edilebileceğini söyledi.
Muhtemelen Bayan Middleton’ın uzak kuzenleri olan “on binlerce gündelik Amerikalı” vardı.
DeGeneres ve Washington’a olan bağlantılarının 1521’de vefat eden eşi Agnes Gascoigne’deki Sir Thomas Fairfax’ın aile çizgisine kadar İngiltere’ye kadar gittiğini ekledi.
Ünlü isimler bir yana, kitap Middleton’un atalarının, nişanlısının aksine, büyük ölçüde işçi sınıfı olduğunu gösteriyor. Akrabaları arasında tüccar, elçi, avukat, kasap, kasap, fırıncı, kömür madencisi ve çamaşırcı yer alıyor.
Champagne, Bayan Middleton’ın ilişkilerini daha kolay hale getirdiğini söyledi.
“İnsanların şimdi kendi aileleri için benzer bir arka plan olduğunu anladığını görüyorum ve bu, gelecekteki kraliçenin kendi aile hikayesine benzer bir aile öyküsüne sahip olduğunu düşünmek için onlara çok etkileyicidir” dedi. “Bir şekilde bağlanıyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.