Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Galbraith, erkeklere Hibs yıldızlarını mola vermek için çağırıyor

  • Listed: Kasım 21, 2018 6:09 pm

Escort İlan Açıklaması

Colin Calderwood takımının taraftarları, durumu Art United ile olan 0-0 beraberliğinden dolayı oldukça kötü bir şut çıkardı.
İkinci Division yarı zamanlı oyuncuları, dördüncü turda Scottish Cup çatışmasından bir replaydı kazandıkları için SPL tarafının bir maçından daha fazlaydı.
Ama Galbraith, kapana kısılmış fanlar istedi – Kupa oyunu için sadece 4.500 Hibs punters’ı ortaya çıktı – takımın iyi geleceğine söz verdi.
Eski Manchester United çocuğu şöyle dedi: “Tabi ki taraftarlar bize bağlı kalmalıyız. O soyunma odasında, taraftarlara gidebilecek bir oyuncu yok.
“Onlar için utanç verici olmalılar. Ayr’a iyi davranmadıkları için saygısızlık etmeyin, ama hayranlarımız bizi izlemek için para ödüyorlar ve biz onlar için performans göstermiyoruz. Tek istediğim onların bizimle kalmasını sağlamaktır çünkü o yok” eğer sırtımızdalarsa yardım et.

    “Aynı zamanda hepimiz yetişkinleriz. Paralarını ödüyorlar ve onlara bağırmak için bir şeyler vermeliyiz.”
“Bizim formumuz sinir bozucu. Colin’in gelmesi iyi bir başlangıç ​​noktası olacağından Rangers ve Motherwell’e karşı iki galibiyet umuyoruz.
“Başka bir takımın Ibrox’a gideceğini ve 3-0 kazanacağını sanmıyorum.
“Ama bunu çevirmek ve yönetici için en iyisini yapmak bize kalmış. Şimdi yapmıyoruz. Ayr’ın ne kadar sert olacağını biliyorduk. Güzel futbol oynamıza izin vermezlerdi, öğütmek zorunda kaldık Bir sonuç çıkardık ama şansımızı değerlendiremedik ve sonunda skoru atsaydık çıkmış olurduk.

    “Şimdi başka bir şansımız var ve neye karşı olduğumuzu biliyoruz. Bu ikinci çatlağın en iyisini yapmak bize kalmış.”
Hibs şimdi 19 Ocak’taki tekrarı için Somerset Park’a bir kabus gezisi ile karşılaşıyor ve Galbraith, aşağıdaki par şovun ardından kirazta ikinci bir ısırığın olmasını memnuniyetle karşıladı: “Bundan alabileceğimiz tek olumlu şey hala çekilişte.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.