Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Charles köy yasalarını kaldırıyor

  • Listed: Kasım 21, 2018 6:04 pm

Escort İlan Açıklaması

Ancak Ayrshire’daki Knockroon sakinleri, geleneksel mimariyi “slavishly copying” için eleştirilen bir dizi kurala uymak zorunda kalacaklar.
Bahçe kapıları onaylanmış bir tasarıma yapılmalı ve ev isimleri üzerindeki harfler üç inçten fazla gölgeden daha yüksek olmamalıdır.
Bireysel uydu yemekleri, yeraltı kablolama ile bağlantılı “gizli” ortak yemekler lehine yasaklanacaktır.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Auchinleck ve Cumnock arasındaki arazide yapılması planlanan topluluktaki çitler bile tek tip bir renk ve türden olmalı.

    Prens’in mimari yardım kuruluşunun hazırladığı 35 sayfalık bir manifestoda özetlenen yönetmelikler, vizyonunun saflığını korumak için tasarlandı.
Ancak önde gelen mimari organizasyonlar Knockroon Tasarım Kodunun çok katı olduğunu söyledi. İskoç Civic Trust, “karakter alanları” nın tanımlanmasını memnuniyetle karşılayan miras gözlemcisi, ancak yeni ve eski tasarımların birlikte çalışabileceğini vurguladı.
Yönetmen John Pelan şöyle diyor: “Ancak, geleneksel mimariyi kopyalamaktan ziyade, bu geleneksel biçimlerin çağdaş bir yorumunun en uygun olacağını düşünüyoruz.

    “Bu bakış açısından bile, tasarım kodunun oldukça kuralcı olduğu ve çağdaş tasarım çözümlerini boğabildiği bir endişe olduğunu düşünüyoruz” dedi.
Mimarlık ve Tasarım İskoçya, mimarların şampiyona mükemmeliyetçiliği için kurdukları “bir çeşit ifade” olması gerektiğini söyledi.
Prens Charles, toplumun
İşi arttırmak için Dorset’teki Poundbury köyü “model”
Doğu Ayrshire’da istihdam fırsatları.
Knockroon ile ilgili çalışmanın Mart ayında başlaması planlanan nihai planlama iznine tabi olacak.

    Prens’in Yapılı Çevre Vakfı’nın CEO’su Hank Dittmar, tasarım kodunun konut sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanacağını ısrarla savunuyor.
Dedi ki: “Masterplan ve tasarım kodları, sürdürülebilir seyahatleri savunurken ve düşük karbon teknolojilerinin kullanılmasını önererek İskoç kentsel tasarım ve mimarisine dayanıyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.