Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bebek çarpışmadan sonra hayata tutunur

  • Listed: Kasım 21, 2018 6:05 pm

Escort İlan Açıklaması

Bir araba ve bir Land Rover’ı kapsayan kaza, Dumfriesshire’daki Annan yakınlarındaki Stranraer yoluna giden ünlü Gretna’da meydana geldi.
Acil servisler, B7020 yolunun kavşağına yakın bir yerde, Annan’a yaklaşık yarım milden daha az bir mesafede, olay yerine çağrıldı.
16 aylık bebek Dumfries ve Galloway Royal Infirmary’a kritik bir durumda koştu ve daha sonra 80 milyon kuzeyde Glasgow’daki Yorkhill’deki Hasta Çocuklar için Royal Hospital’a özel tedavi için transfer edildi.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Bir Dumfries ve Galloway Polis sözcüsü dün şunları söyledi: “Bebek ciddi yaralanmalar aldı ve daha sonra durumunun kritik olarak nitelendirildiği Yorkhill’e transfer edildi.

    “Kazada başka hiç kimsenin ciddi şekilde yaralanmış olmadığına inanılıyor.”
Bu arada, Güney Batı’daki yol koşulları, sürücülerin son derece dikkatli ve yalnızca gerekli olduğu takdirde araç kullanmalarını tavsiye eden polis tarafından tehlikeli olarak nitelendirildi.
En fazla beş inç kar, Dumfries ve Galloway’ın birçok yüksek arazisini batırdı, ancak snowbalough ve gritters yollarını açık tuttu.
Sözcü, şunları ekledi: “Dumfries ve Galloway’daki bir gecede kar yağışı ve müteakip alt sıfır sıcaklıkların bir sonucu olarak, bölgenin karayolu ağlarındaki seyahat koşulları tehlikeli olmaya devam ediyor.

    “Bölgenin yollarında ilerlerken sürücülerin daha dikkatli olmalarını, yavaşlamalarını ve yolculukları için fazladan zaman tanımalarını istiyoruz.
“Herkesi güvenli hava şartlarına ve sert hava koşullarına göre uyarıyoruz.”
İskoçya’nın orta kesiminde polis, sürücülere buzlu koşullar hakkında da uyardı.
Bir sözcü şunları söyledi: “Sürücülere yol koşullarına uygun hızlarda seyahat etmelerini istiyoruz.
“M80 ve M876’da, polis memurlarının katıldığı araçların hızıyla ilgili endişelerini dile getiren birkaç çarpışma oldu.”

    Tayside Polisi, Cumartesi günkü kar yağışlarının ve donma noktasının altındaki sıcaklıkların kara buzu oluşturduğunu ve bölgedeki bazı yolların tek şerit halinde indirildiğini söyledi.
Kuzey Konsolosluğu önemli bir kara buz riski taşıdığını ve Grampian’daki bazı yolların kapalı olduğunu bildirdi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.