Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Batı Ham 2 Kurtlar 0: Freddie şimdi hazır

  • Listed: Kasım 20, 2018 8:22 pm

Escort İlan Açıklaması

Doğru zamanda doğru yerde buluşmak, Frederic Sears’ın üst düzey kariyerinde, Coventry, Crystal Palace ya da Scunthorpe’a oyuncu gelişimi epitopunu göndermediğiniz sürece, göze çarpan bir özellik değildi.
Ancak, 18 aylık bir borçlanma sonrasında, şüphesiz potansiyelini yerine getirme umuduyla, çocukluk rüyasından bahsetmemesine rağmen, Batı Hamamı’nın ihtiyaç duyduğu zaferin 11 dakikasından sonraki müdahalesi daha iyi zamanlanmış olamazdı.
Sears’ın Hammers için ikinci hedefi, yapımında uzun zaman oldu. İlk kez Mart 2008’de çıkmaya başladı ve o zamandan beri oynadığı herhangi bir kulüpten başka biri bile olmadı.
Bu nedenle, düzgün bitirmesi, beklenmedik bir kaçışın Londra’da çekilebileceğine dair umut verirken, Avram Grant’ın bu sezon ilk kez alt üçte birinden kaldırılmasına yardımcı oldu – kişisel düzeyde, bir kilometre taşıydı.

    Millstone, akademisyen koçu Tony Carr’ın kendisini altı yıl önce Mark Noble, Jack Collison, Zavon Hines ve Junior Stanislas’ın da dahil olduğu iyi bir demetin en iyisi olarak tanımladığından beri, şu anda 21 yaşındaki Sears’ın ne taşıdığını daha iyi tanımlamaktadır.
O zamanlar Sears üretken oldu; Bir zamanlar 18 yaş altı 15 maçta 20 gol, 2007-08 sezonunda ise 24 maçta 25 maçta 20 gol attı. Fakat hedefler kurudu ve kendine güvendi.
“Uzun bir bekleme oldu” dedi. “Bu yüzden onu sırtımdan çıkarmak güzel. Tabii ki aklınızda oynar. Her zaman skorlamak istiyorum. Ben söylemediysem yalan söylerdim. Ama bazen sadece puan alacak bir pozisyonda değilsiniz. ”

    Sears, Ekim ayında Scunthorpe’a bir kez daha kredi gönderildiğinde en kötü korkularından korkuyordu. Sadece bu kez Grant ona erken hatırlayarak mümkün olan en iyi Noel hediyesi verdi.
“En azından benim kemerlerimin altında oyun alıyordum” dedi. “Şimdi keskin hissediyorum ve West Ham için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım.
“Borca çıktığınız zaman, neler olduğunu asla bilemezsiniz, ama bu sefer geri dönme çağrısı aldım ve ben oynardım. Yani özellikle Upton Park’ta ve West Ham’lu bir çocuk olmak, harika, harika bir duygu. ”
Noel’de takım tabanıyla ilgili istatistikler Upton Park’taki herhangi bir duygudurum faktörüne sürüklenmeye devam edecek. Ama kalabilecekleri gerçek bir inanç binası var.

    Bu, yargıdan ziyade şansa dayanan bir zaferdi. Daha erken titreyen Hammers, Ronald Zubar’ın kendi hedefinden kazanç sağladı ama Sears bir şeyleri halledene kadar sinirlerinde yaşadı. Carlton Cole, golü göremediğinde zekiydi, önünde umutsuzdu. Rob Green maçın adamıydı ama kesinlikle şansını uzattı.
Grant, Aston Villa’nın orta saha oyuncusu Steve Sidwell’in bu sabah £ 50,000’lik bir haftalık anlaşmayı imzalamasıyla birlikte ivme kazanmaya devam etmesini ümit edeceğini, ancak yöneticinin Fulham’dan 2Thn’nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn STn mill ionn mill ion ion ion Jay Jay Jay Jay Jay Jay Jay Jay Card Jay Jay Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both Both
Kurtlar çabalarının nasıl yapıldığını merak etmiyorlardı, ancak altta sadece beş puanla ayrılmış sekiz takımla, hatta bodruma çarpmak bile dünyanın sonu değil ve Mick McCarthy iyimserdi.

    “Alt olmak önemli değil, üç pozisyondan herhangi birine girersiniz” dedi. “Ama gördüğüm gibi, öngörülebilir gelecek için tek yol var.
“Hurdaya devam etmeli ve savaşta kaldığımızdan emin olmalıyız, ancak terleyen birçok takım var.”
Batı Ham (4-4-2): Yeşil 6; Ben Haim 8, Tomkins 7, Upson 6, Gabbidon 6; Sears 7, Kovac 6, Parker 7, Stanislas 5 (Noble 70, 6); Piquionne 5, Cole 5. Rezervasyonu: Kovac. Hedefler: Zubar 51, Sears 79.
Kurtlar (4-4-2): Hennessey 5; Zubar 6, Stearman 7, Berra 5, Elokobi 5 (Fletcher 75, 5); Jarvis 7, Foley 6, Milijas 6 (Bent 87), Hunt 6 (Edwards 75, 5); Ebanks-Blake 5, Ward 5. Rezervasyonu: Stearman.

    Hakem: L Probert (Gloucs).

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.