Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Anne oğlunun çarpışma ölümünü temizledi

  • Listed: Kasım 7, 2018 11:55 am

Escort İlan Açıklaması

36 yaşındaki Karen Evans, Kuzey Galler’deki A55 şeridinden iki şeritli bir kayma yoluna kadar yüksek hızda çarpmıştı ancak arabasını kontrol edememişti.
Yıkıcı çarpışma anında otistik oğlu Ürdün’ü öldürdü ve Bayan Evans ile üç yaşından 18 yaşına kadar kızları ağır yaralandı.
Savcılar kaza geçirdiğini söyledi, çünkü Bayan Evans “aceleyle” oldu ama direksiyonunun bozuk olduğunu söyledi.
Aracın adli muayenesi daha sonra direksiyondaki bir cıvatanın gevşek olduğunu tespit etti.
Bayan Evans, yedi erkek jüri ve beş kadın bir haftadan fazla süren ve 15 dakika süren görüşmelerden sonra oybirliğiyle kararlarını iade etmeleri üzerine ellerinde yüzünü ısırdı. Aile galerisindeki ailesi ve destekçileri bağırdı: “Evet.”
Duruşma Pazartesi günü başlamadan önce, Yargıç Peter Heywood, annenin kaybettiği göz önüne alındığında, oğlunun ölümünün korkunç olaylarını yeniden yaşamak zorunda kalacağı bir yargılamanın kamu yararına olup olmadığını sorguladı.
Dedi ki: “Duruşmanın sonucu ne olursa olsun, bu onun hayatının geri kalanında büyük bir üzüntüye neden olacak. Hayatının geri kalanı için sonuçlarla yaşamak zorunda kalacak. Ben sadece Belki de, bir baba olarak ortak insanlık, savcılık için bir karar olmalı (ama) bunun kamu yararına olup olmadığını sorgularım. ”
Kraliyet Savcılık Hizmeti, davanın “daha geniş kamu yararına” olduğunu söyleyerek yanıt verdi.
Bayan Evans’ı rıhtımdan serbest bıraktıktan sonra, yargıç jüri üyelerine kararlarıyla “tamamen kararlaştırdı” dedi. Dedi ki: “Onun için korkunç bir çile oldu – bir oğlu kaybettikten sonra bir yargılamadan geçmek zorunda kaldı.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.